Carebits-pasja i doświadczenie

Carebits to polska firma, założona przez pasjonatów posiadających ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i zarządzaniu systemami telemedycznymi. Posiadamy najnowocześniejsze aparaty telemedyczne i oprogramowanie.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla prywatnej oraz publicznej służby zdrowia, a także dla klientów indywidualnych.

Avatar of section

Zapewniamy optymalne działanie oraz maksymalną niezawodność.

Posiadamy certyfikaty CE oraz ISO 13485, a także międzynarodowe certyfikaty, których celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości wyrobów oraz ich zgodności z wymaganiami prawnymi oraz oczekiwaniami klientów.


Nasze certyfikowane Platformy Telemedyczne, aplikacje dla pacjentów i lekarzy/specjalistów mogą obsługiwać dowolnie dużą ilość pacjentów.

Avatar of section
Avatar of section

Naszą misją jest zapewnienie dostępu do innowacyjnych, światowej klasy usług i urządzeń do badania stanu zdrowia pacjenta.

Aktywnie poszukujemy nowych, niestandardowych rozwiązań dla poprawy jakości życia pacjentów. Zrozumienie ich i ich potrzeb to fundament naszej firmy.

Nasze wartości

Wierzymy, że technologia e-health potrafi zmienić świat na lepszy. Chcemy wykorzystać tę innowację, aby uczynić życie lepszym dla ludzi na całym świecie. Nasze rozwiązanie ratuje życie i to jest wartość, o którą walczymy rozwijając naszą technologię i wprowadzając ją na cały świat.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla prywatnej oraz publicznej służby zdrowia, a także dla klientów indywidualnych.

Avatar of section
Ipad with carebits app view

Konsultanci

Avatar of council

prof. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka

Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej

Ginekolog z wieloletnim doświadczeniem, otrzymał tytuł doktora habilitowanego, a następnie profesora nadzwyczajnego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Wybitny specjalista położnictwa i ginekologii oraz perinatologii, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny perinatalnej, Przewodniczący Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Kierownik Kliniki Perinatologii, I Katedra Ginekologii i Położnictwa na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Kierownik Oddziału Perinatologii i Bloku Porodowego Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi. Jest autorem 134 prac pełno tekstowych oraz 160 streszczeń zjazdowych, a także autorem lub współautorem 10 rozdziałów w podręcznikach. Główne kierunki jego badań to epidemiologia perinatalna, profilaktyka i wczesna diagnostyka porodu przedwczesnego, hipotrofia płodu, środowiskowe przyczyny powstania wybranych patologii ciąży, czynniki immunologiczne i infekcyjne wpływające na przebieg i wynik ciąży.

Prof. Dr hab. n. med. Hubert Huras

Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników

Kierownik Oddziału Klinicznego Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Kierownik Kliniki Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum. Od 2014 roku pełni funkcję konsultanta wojewódzkiego do spraw położnictwa i ginekologii. W marcu 2015 roku uzyskał jako pierwszy w Małopolsce specjalizację z zakresu Perinatologii. Jest autorem lub współautorem 117 publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach medycznych. Otrzymał nagrodę Palmera (jako jedyny w Polsce) za najlepsze doniesienie naukowe podczas 15 Kongresu, European Society for Gynaecological Endoscopy. Francja. Był promotorem w trzech ukończonych przewodach doktorskich oraz recenzentem w sześciu przewodach doktorskich. Aktualnie jest promotorem w dwóch otwartych przewodach doktorskich oraz opiekunem studentów. Główne kierunki jego badań to znaczenie niedomykalności zastawki trójdzielnej w ciąży, metabolizm angiotensyn w łożysku, rola DHEA, kwasów omega 3 i pentoksyfiliny w leczeniu stanu przedrzucawkowego, ocena skuteczności poszczególnych metod preindukcji porodu drogami natury, ocena wolnego DNA płodu w preindukcji stanu przedrzucawkowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej, Polskiego Towarzystwa Psychologii i Medycyny Prenatalnej i Perinatalnej, Towarzystwa Rozwoju Rodziny, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz European Association of Perinatal Medicine.

Avatar of council

Położne

Midwife avatar

Beata Czachor

Midwife avatar

Małgorzata Drozd

Midwife avatar

Justyna Feret

Midwife avatar

Justyna Jaworska

Midwife avatar

Klaudia Król-Lewandowska

Midwife avatar

Monika Kura

Midwife avatar

Dorota Kuźma

Midwife avatar

Marta Lęcznar

Midwife avatar

Justyna Noga

Midwife avatar

Alicja Sługocka

Midwife avatar

Marta Stosur

Midwife avatar

Barbara Włosak

Midwife avatar

Bożena Kozłowska

Spokój i bezpieczeństwo
dla Ciebie
i Twojej rodziny